Kvalifikacijos tobulinimo kursai Kaune „Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“

Vieta, laikas: Viešbučio „Metropolis“ didžiojoje konferencijų salėje, S. Daukanto g. 21, Kaunas., 2014 / 07 / 14
Renginys skirtas: Visuomenės sveikatos specialistams

Kviečiame slaugytojus ir dietologus, atliekančius visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, registruotis į 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“, kurie vyks Kaune viešbučio „Metropolis“ didžiojoje konferencijų salėje, S. Daukanto g. 21, Kaunas.

Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:

  • I DIENA. Sužalojimų rūšys ir pagrindiniai sužalojimų prevencijos bei saugos stiprinimo būdai, sužalojimai namuose, laisvalaikio metu ir jų prevencija (potemės:  pagrindinės sužalojimų rūšys; tyčiniai ir netyčiniai sužalojimai; sužalojimų kategorijos; pagrindiniai sužalojimų prevencijos ir saugos stiprinimo būdai; namų aplinkoje bei laisvalaikio metu patiriami sužalojimai; nukritimai, nudegimai, skendimai, apsinuodijimai, gyvūnų įkandimai ir jų prevencija).
  • II DIENA. Sužalojimai ikimokyklinėse ugdymo įstaigose ir jų prevencija, eismo traumos ir jų prevencija, pirmosios pagalbos reikšmė sužalojimų atvejais (potemės: ikimokyklinėse ugdymo įstaigose patiriamos traumos ir jų prevencija; saugaus eismo suvokimo ir įgūdžių formavimas ikimokyklinėse įstaigose; pirmoji pagalba vaikui pagal sužalojimų rūšis).
  • III DIENA. Vaikų sužalojimų prevencinės programos (potemės: prevencinių programų rengimas ir vertinimas; bendruomenės įtraukimas į prevencinę veiklą; žinių įsisavinimo patikrinimo testas).

Paskaitas skaito lektorė doc. dr. Birutė Strukčinskienė

Vieta: viešbučio „Metropolis“ didžioji konferencijų salė (S. Daukanto g. 21, Kaunas)

Data: 2014 m. liepos 14-16 d.

Pradžia: 9:30 val. (registracija prasideda 30 min. iki kursų pradžios)

Pilną kursų tvarkaraštį rasite ČIA.

Registracija vyks iki 2014 m. liepos 10 d. Prašome užpildyti registracijos formą paspaudę ikonėlę „Registruotis“ šiame puslapyje.

Dalyvių skaičius yra ribotas – paskambinsime tik atrinktiems kandidatams.

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti ne tik visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bet ir planuojantiems jose dirbti ir kitiems VS specialistams, norintiems pagilinti šios srities žinias.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

Viešoji įstaiga „Nacionalinis mokymų centras“

Mokymų projektų vadovas

Janis Možeiko, mob. 867381764

janis@nmcentras.lt